Cennik

Konsultacja dietetyczna 249 zł

 • konsultacja trwa 50 minut
 • wywiad żywieniowy i zdrowotny, analiza wyników badań i sugestia dalszej diagnostyki
 • omówienie żywienia w zależności od współistniejących chorób
 • analiza składu ciała metodą bioimpendancji (tylko stacjonarne wizyty w Gabinecie w Krakowie)
 • po wizycie do 8 dni wysyłam krótkie podsumowanie zaleceń oraz plan suplementacyjny na okres do 3 miesięcy po konsultacji (obejmuje krenoterapię, fitoterapie, apiterapię, krenoterapię, probiotykoterapię, suplementację)
 • usługa nie obejmuje programu żywieniowego (można zakupić go osobno w cenie 199 zł–plan indywidualny lub 99 zł–gotowy plan posiłków; oba obejmują 7 jadłospisów podzielonych na 3 do 5 posiłków) oraz stałej opieki mailowej
Monika Bigoś – ZnanyLekarz.pl

Konsultacja dziecko 249 zł

Konsultacja trwa 50–55 minut. Omawiamy stan zdrowia dziecka, analizuję wyniki badań, sposób odżywiania i jeśli zostanie przygotowany dzienniczek żywieniowy, odpowiadam na pytania, które przygotowujecie na spotkanie. Już na pierwszej wizycie sugeruję zmiany żywieniowe, stylu życia, które pomogą poprawić samopoczucie dziecka, a także tłumaczę mechanizmy i zależności, które mogą odpowiadać za jego stan zdrowia. Analiza składu masy ciała na analizatorze możliwa jest tylko na wizycie stacjonarnej w Gabinecie w Krakowie.

Do 8 dni od wizyty wysyłam w pdf zalecenia na które umawiamy się podczas wizyty m.in. dotyczące odżywiania, wspomaganie organizmu (czyli suplementacja, probiotykoterapia, fitoterapia, apiterapia, krenoterapia jeśli są wskazania, na okres do 3 miesięcy po konsultacji), sugestię badań, które warto wykonać i ewentualnie specjalistów do których warto się udać; wskazówki odnośnie aktywności fizycznej. W przypadku dzieci do 6–7 r.ż. proszę rozważyć wizytę bez dziecka. Z praktyki dzieci nudzą się na wizycie i zamiast 100% czasu wykorzystujemy 30–40%. Proszę wtedy mieć zdjęcie dziecka w telefonie w niezbyt obszernym ubranku oraz zdjęcie buźki.  Usługa nie obejmuje stałej opieki mailowej i telefonicznej.

Monika Bigoś – ZnanyLekarz.pl

Konsultacja telefoniczna 30 minut 99 zł 

Dedykowana szczególnie pacjentom którzy są już pod moją opieką. To przestrzeń na szybkie, raczej konkretne pytania, omówienie niepokojącego wyniku badania, rozwianie wątpliwości dotyczących stosowanej diety, suplementacji, diagnostyki oraz w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia (szczególnie osoby z SIBO, ZJD) np. po zjedzeniu czegoś, co wywołało objawy zatrucia pokarmowego i pacjent nie wie jak sobie z tym problemem poradzić. 

Monika Bigoś – ZnanyLekarz.pl

Pakiet MINI 548 zł

 • obejmuje 2 konsultacje po 50 minut, czas realizacji pakietu 1 miesiąc
 • 1 wizyta: wywiad żywieniowy i zdrowotny, analiza wyników badań i sugestia dalszej diagnostyki, analiza składu ciała metodą bioimpendancji (tylko stacjonarne wizyty w Gabinecie w Krakowie), ustalamy pierwsze zmiany, które mają wpływ na poprawę twojego stanu zdrowia (aktywność fizyczna, praca z ciałem, zasady związane z odżywianiem)
 • 2 wizyta: zaczniemy od omówienia pytań i wątpliwości, które pojawiły się po pierwszej wizycie i resztę konsultacji poświęcimy na szczegółowe omówienie kwestii żywienia w twojej jednostce chorobowej lub współistnieniu schorzeń.
 • W ramach pakietu do 8 dni wysyłam podsumowanie zaleceń oraz plan suplementacyjny na okres do 3 miesięcy po konsultacji (obejmuje krenoterapię, fitoterapie, apiterapię, krenoterapię, probiotykoterapię, suplementację)
 • Otrzymujesz gotowy jadłospis (7 jadłospisów podzielonych na 3 do 5 posiłków) lub przepisy na posiłki, z którymi masz największy problem; dopłata do planu indywidualnego wynosi 99 zł)
 • Usługa nie obejmuje stałej opieki mailowej
Monika Bigoś – ZnanyLekarz.pl

Pakiet PREMIUM 899 zł

 • dla osób, które mają wiele dolegliwości, które trwają długo i trochę pogubiły się w tym jakie jedzenie jest dla nich dobre. Dedykowany szczególnie pacjentom z chorobami przewodu pokarmowego (m.in. SIBO, WZJG, ZJD, choroby żołądka), tarczycy, chorobami autoimmunologicznymi, problemami skórnymi (m.in. trądzik, łuszczyca, AZS), insulinoopornością, chcących zredukować masę ciała, z depresją, zaburzeniami lękowymi, gdzie potrzeba czasu na wprowadzanie zmian i nie opłaca się oraz nie da się ich wszystkich wprowadzić naraz. W ramach pakietu włączam elementy psychodietetyki (jedzenie⇔emocje), nutripsychiatri (jedzenie⇔zdrowie psychiczne), trychologii (nauka o włosach), pracy z ciałem i w trakcie współpracy mamy czas, aby zająć holistyczny poprawą Twojego stanu zdrowia. Aby nam się ciekawiej pracowało przygotowałam karty pracy, które pomogą uporządkować myśli, określić cele, tak, aby efekty pracy były trwale.
 • obejmuje 4 konsultacje po 50 minut, czas realizacji pakietu 2 miesiące. Współpracujemy, a współpraca i zmiany niosą ze sobą pytania i wątpliwości, dlatego jeśli będzie potrzeba w tym pakiecie, w czasie jego trwania jest przestrzeń na krótkie maile z pytaniami, SMS lub krótką rozmowę telefoniczną. U każdego przebieg pakietu będzie inny w zależności od potrzeb i zgłaszanych dolegliwości. Możliwość płatności w 2 ratach
 • 1 wizyta: wywiad żywieniowy i zdrowotny, analiza wyników badań i sugestia dalszej diagnostyki, analiza składu ciała metodą bioimpendancji (tylko stacjonarne wizyty w Gabinecie w Krakowie), ustalenie wstępnych zaleceń, które mają wpływ na poprawę stanu zdrowia
 • 2, 3 wizyta: zaczniemy od omówienia pytań i wątpliwości, które mogły się pojawić po wizytach i szczegółowo omówimy kwestię żywienia w twojej jednostce chorobowej lub współistnieniu schorzeń oraz to jak odżywiać się na wyjazdach i spotkaniach towarzyskich. Pokażę ci różne metody pracy z ciałem i poznasz alternatywne strategie radzenia sobie z emocjami, zamiast sięgania po jedzenie, słodycze lub kumulowania napięć w ciele, które zaburzają pracę przewodu pokarmowego oraz dają różne dolegliwości somatyczne (w ciele).
 • 4 wizyta: zaczniemy od omówienia pytań i wątpliwości, które mogły się pojawić po wizytach i na koniec potkania ustalimy jak dalej możesz pracować, tak aby utrzymać wypracowane efekty.
 • Otrzymujesz gotowy jadłospis (7 jadłospisów podzielonych na 3 do 5 posiłków) lub przepisy na posiłki, z którymi masz największy problem; dopłata do planu indywidualnego wynosi 99 zł)
Monika Bigoś – ZnanyLekarz.pl

Vouchery podarunkowe, przeczytaj  tu

Monika Bigoś – ZnanyLekarz.pl

D I A G N O S T Y K A

Diagnostyka mikrobioty jelit 4 Active

przy zakupie badań wpisz kod rabatowy mbdietetyk

Diagnostyka pasożytów

Badanie laboratoryjne na obecność pasożytów w próbce kału
Badanie laboratoryjne na obecność pasożytów w próbce kału

Diagnostyka mikroflory jelit

1. Valida Bilans jelitowy. Pakiet badań: Mikroflora jelitowa (bakterie, kandydoza), kalprotektyna, zonulina, beta defensyna 2, wydzielnicze IgA z kału
1. Valida Bilans jelitowy. Pakiet badań: Mikroflora jelitowa (bakterie, kandydoza), kalprotektyna, zonulina, beta defensyna 2, wydzielnicze IgA z kału.

 

2. Valida Bilans jelitowy PLUS. Pakiet badań: Mikroflora jelitowa (bakterie, kandydoza), kalprotektyna, zonulina, beta defensyna 2, wydzielnicze IgA, pasożyty z kału
2. Valida Bilans jelitowy PLUS. Pakiet badań: Mikroflora jelitowa (bakterie, kandydoza), kalprotektyna, zonulina, beta defensyna 2, wydzielnicze IgA, pasożyty z kału.

 

3. Valida Mikroflora jelitowa. Laboratoryjne badanie mikroflory jelitowej (bakterie, kandydoza - grzybica jelit) z kału
3. Valida Mikroflora jelitowa. Laboratoryjne badanie mikroflory jelitowej (bakterie, kandydoza – grzybica jelit) z kału

 

4. Valida Mikroflora jelitowa PLUS. Laboratoryjne badanie mikroflory jelitowej (bakterie, kandydoza - grzybica jelit), kalprotektyny oraz pasożytów z kału
4. Valida Mikroflora jelitowa PLUS. Laboratoryjne badanie mikroflory jelitowej (bakterie, kandydoza – grzybica jelit), kalprotektyny oraz pasożytów z kału

 

5. Valida Kandydoza jelitowa. Laboratoryjne badanie obecności grzybów i pleśni (grzybicy) w kale
5. Valida Kandydoza jelitowa. Laboratoryjne badanie obecności grzybów i pleśni (grzybicy) w kale.

Diagnostyka chorób jelit i przewodu pokarmowego

Badanie laboratoryjne na stężenie kalprotektyny w próbce kału
Badanie laboratoryjne na stężenie kalprotektyny w próbce kału.

 

Marker nowotworowy. Badanie laboratoryjne na stężenie M2-PK w próbce kału
Marker nowotworowy M2-PK. Badanie laboratoryjne na stężenie M2-PK w próbce kału

 

Badanie laboratoryjne na stężenie Zonuliny z próbki kału
Badanie laboratoryjne na stężenie Zonuliny z próbki kału.

 

Laboratoryjne badanie na obecność antygenu Helicobacter pylori w kale
Laboratoryjne badanie na obecność antygenu Helicobacter pylori w kale.

 

Dla pacjentów z zaparciami. Profilaktyka zaparć

Squatty Potty. Oryginalny podnóżek toaletowy ułatwiający wypróżnianie
Squatty Potty. Oryginalny podnóżek toaletowy ułatwiający wypróżnianie.

Diagnostyka genetyczna – Euroimmun

Celiakia HLA DQ2/HLA DQ8 329 zł

Analiza polimorfizmów MTHFR (C677T i A1298C) – 249 zł

Pakiet: mutacje w genach czynnika V i II oraz analiza polimorfizmów MTHFR (zakrzepica, trombofilia, nawracające poronienia) 320 zł

Badanie w kierunku łuszczycy, łuszczycowego zapalenia stawów HLA-Cw6 – 260 zł

(W cenę każdego badania wliczony jest zestaw do pobrania materiału 10 zł)

 

Aktualizacja 12.05.2024.