Start

Na większości portali poświęconych dietetyce znajdziecie informacje o żywieniu w sporcie, fitnessie, kulturystyce. Nie będę tego powielać – Ja chciałabym przybliżyć Wam bardzo bliską mi tematykę turystyki górskiej, m.in.będzie to żywienie, dieta na górskim szlaku.

Petros Ukraina
Petros Ukraina

Na pewno różni się ona od innych dziedzin sportowych, ponieważ turysta pieszy dźwiga najczęściej prowiant na własnych plecach.  Co więc wybrać, aby plecak nie przygniótł nas do ziemi? Jak i co pić, aby nie dopuścić do odwodnienia? Co jeść, aby szybko nie opaść    z sił? Jakie menu wybierać w górskich schroniskach? Znajdziecie tu również porady jak się przygotować i w co się ubierać na piesze wycieczki, a także relacje z ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Najczęściej wyjeżdżamy z Krakowa, więc wskaże Wam kilka ciekawych miejsc niedaleko naszego miasta.  W artykułach znajdziecie również ciekawe informacje z dziedziny kosmetyki pisane przez zaprzyjaźnioną kosmetolog.

Zapraszam wszystkich piechurów do mojego gabinetu na analizę składu masy ciała, warto poznać istotne dla Nas parametry jakimi są m.in.: masa mięśni, zawartość wody w organizmie, masa kości     i wiek metaboliczny.  Właściwe proporcje tych wartości, wskażą w jakiej kondycji jest Wasz organizm.

 

Zachęcam Was do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, która poprawi kondycję Waszego organizmu, a w przypadku diety redukcyjnej pomoże zrzucić zbędne kilogramy.